Οικονομική ενίσχυση σε αριστούχους μαθητές

Οικονομική ενίσχυση σε αριστούχους μαθητές (Γυμνασίου-Λυκείου) από τα σχολεία του δήμου της Νέας Ιωνίας.

Την Παρασκευή 28 Δεκεμβρίου 2018  πραγματοποιήθηκε στο δημαρχείο της Νέας Ιωνίας εκδήλωση του Ιδρύματος<<Αντωνίου κ΄ Άννας Βυζίου>> που περιελάμβανε οικονομική ενίσχυση στους αριστούχους μαθητές (Γυμνασίου –Λυκείου) των σχολείων της Νέας Ιωνίας.
Η οικονομική αυτή ενίσχυση των αριστούχων μαθητών δίδεται στα πλαίσια του <<Κληροδοτήματος  Αντωνίου και Άννας Βυζίου>>  κάθε χρόνο.Έτσι και φέτος για άλλη μια χρονιά  δόθηκε αυτή η οικονομική ενίσχυση στο σχολείο μας  σε τέσσερις αριστούχες μαθήτριες της Δ΄ οικονομίας.

Συγχαρητήρια στις τέσσερις αριστούχες μαθήτριες του σχολείου μας , εκπροσώπησαν επάξια το σχολείο μας .

Μπράβο σας κορίτσια! Έτσι δυναμικές σας θέλουμε και του χρόνου με το καλό να ξαναπάρετε την οικονομική ενίσχυση .

Η πρόεδρος του 15μελούς και μαθήτρια της Δ΄Οικονομίας
Για το σχολικό έτος 2018-2019